У спільноті Сарненщина вільна Оксана Щетинина написала про жахливий випадок, який стався з нею у перший день 2018 року. За те, що дівчина зробила зауваження, щоб чоловік не паплюжив українців, отримала удар в обличчя.
Зокрема Оксана Щетинина пише:
1 Cічня, приблизно о 7-ій ранку, на автозаправці “Олас”, стався кричущий випадок. Любителі “Руського миру” зайшли в приміщення заправки, аби повідомити “бандерлогів” хто вони є (звісно російським матом) і яким чином “бандерлогів” треба винищувати. Присутні кілька разів робили зауваження, на що дівчина відповіла -“Не чіпайте краще, ато завтра він вас всіх перестріляє”. Я зауважила, ще це нахабство з його боку висловлюватись так про українців на теріторії України. У відповідь на це, бидло вилилило на мене свою гарячу каву і вдарило в обличча і спокійно вийшов з приміщення разом зі своєю супутницею.
Фото долучаю і прошу опізнати цих “героїв”, які ненавидять все українське, але тиняються поміж нас!
Новинам по-рівненськи пані Оксана розповіла, що звернулась у поліцію, утім думає, що результатів це не дасть: Так у поліцію зверталася, але досі мені з них нехто не перезвонив. І взагалі сказали в поліції що йому нічого за це не буде.

 

5 432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − сім =