Печать "ШТРАФ"

Впродовж п’яти місяців  2016 року працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління  ДФС у Рівненській області  вжито ряд заходів, спрямованих на запобігання і боротьбу з незаконним виробництвом та обігом підакцизних товарів.

 З початку року  проведено 49 перевірок  суб’єктів господарювання, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів та виявлено  порушень законодавства  на суму понад 621  тисячу гривень.

Так виявлено в ході проведених фактичних перевірок  8 випадків реалізації алкогольних напоїв та 2 випадки реалізації тютюнових виробів без ліцензії на право роздрібної торгівлі, 4 випадки реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими від встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на такі алкогольні напої,  5 випадків реалізації тютюнових виробів за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін, 10 випадків зберігання та реалізації алкогольних напоїв без марок або з підробленими акцизними, 4 випадки зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв в місцях зберігання, які не внесені до Єдиного державного реєстру.

 В результаті перевірок з незаконного обігу вилучено 625 пляшок алкогольних напоїв на суму 37,8 тис. грн. та 4 пачки тютюнових виробів на суму 0,12 тис. грн.

За результатами перевірок винесено 65 рішень про застосування фінансових санкцій на загальну суму 621,293 тис. грн.  До Державного бюджету надійшло 405,05 тис. грн. фінансових санкцій.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

530 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 20 =