2c44bc48b7912d32c48093ee3801ddb8Редакторам комунальних газет Рівненщини представили «дорожню карту» реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації. У документі, з символічною назвою «15 кроків до свободи!», розписано календарний план усіх етапів реформи та кроки, які мають здійснити редакції ЗМІ, їхні співзасновники та центральні органи влади на шляху до роздержавлення.

Зокрема, вже до 31 березня колективи редакцій повинні провести збори та визначитися щодо способу та етапу реформування. До слова, ЗМІ-учасники першого етапу стануть приватними вже цьогоріч, другого — до 2019 року.

Не пізніше 1 травня співзасновники газет — місцеві ради та державні адміністрації — муситимуть ухвалити рішення про реформування видань відповідно до пропозицій колективів редакцій.

Роздержавлення комунальних газет — процес не легкий, впевнений перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук. Разом з тим, він закликав редакторів не затягувати з майбутнім реформуванням та побажав успіхів у цьому.

— В інформуванні населення нині районні комунальні газети ні в чому не поступаються та, навіть, випереджають приватні. Рано чи пізно, але роздержавлення засобів масової інформації настане. Для Вас воно буде важке. Однак, закликаю Вас, щоб після реформування саме колективи редакцій були власниками своїх видань. Тоді Ви матимете ще більший вплив та, відповідно, рейтинг серед читачів, — звернувся до редакторів перший заступник голови облради.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному нетверезий відвідувач аптеки розбив скляну вітрину і налякав фармацевта

Рівнян запрошують на перформанс від художника Олександра Гурістюка

На Рівненщині рятувальники тричі надавали допомогу громадянам по відкачуванню талих вод

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИКРИЛИ НЕПОВНОЛІТНІХ ГРАБІЖНИКІВ

Волиняни щедрували для рівнян

Сьогодні у Здолбунові пройде Смолоскипна Хода

У Рівному спостерігається тенденція до зменшення захворюваності на грип: з понеділка школярі підуть до школи

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ П’ЯТЬОХ ЖИТЕЛІВ КІРОВОГРАДА ЗА СКОЄННЯ РОЗБІЙНОГО НАПАДУ

У Рівному покажуть комедію для дорослих – “Гормональний збій або дещопро SEX”

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ТРЬОХ СТАРАТЕЛІВ

tomat_green-01

542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 8 =