????????????????????????????????????

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук взяв участь у роботі люстраційного комітету. Разом з активістами він обговорив проблеми ідейно-патріотичного і правового навчання підростаючого покоління та молоді. Зокрема, присутні поділилися думками щодо активізації та покращення такого виховання юних українців.

Так, Микола Драганчук повідомив, що в області діє Програма військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Документ покликаний сформувати в молоді мотивацію до служби своєму народові, виховати патріотичні почуття, та підвищити престиж військових спеціальностей.

big 02.JPG–    Нині у школах особливу увагу надають навчальній дисципліні «Захист Вітчизни». Під час уроків вчителі-офіцери навчають старшокласників основам військової справи. Дітей знайомлять із побутом війсьвослужбовців та бойовою технікою. Для цього організовуються тренувальні збори та поїздки юнаків до військових частин, – розповів Микола Драганчук.

Окрім того, перший заступник голови облради зазначив, що Комітет молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради рекомендує навчальним закладам розпочинати навчальні четверті та семестри з національно-виховних лінійок з виконанням Національного Гімну та підняття Прапору України. Також до викладання «Захисту Вітчизни» планують залучати учасників антитерористичної операції. Більше того, за словами Миколи Драганчука, варто організовувати дитячі екскурсії іншими областями та регіонами, аби школярі більше дізнавалися про національні традиції у різних частинках країни.

big 01.JPG

 

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Прикордонника засудили до 10 років позбавлення волі

Рівненська ОДА надаватиме шефську допомогу двом військовим частинам

На Рівненщині звільнили ще одного водія – за зневагу до військових

Володимир Хомко сьогодні працював на Банковій

Працівники Дубенської колонії просять захисту у народного депутата

На Житомирщині знову попались старателі з Рівненщини

Музей в Острозі отримав в подарунок тринадцять нагород УПЦ КП

На Рівненщині створюють електронну базу земельних ділянок

 

521 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − пять =