парфуми1

Цьому, зокрема, сприятиме і підписання безвізу з Європою. Географічне розташування області, міжнародні автошляхи, що проходять територією краю, – це додаткові бонуси для нашого регіону.
Тим часом, розвиток туризму тісно пов’язаний з такими галузями, як готельна справа та ресторанний бізнес. Тому, члени обласної туристичної ради закликали приватний бізнес сприяти у промоції туризму.
Зокрема, в області діє близько 70 готельних закладів.
На думку голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, така співпраця буде взаємовигідною.
Так, на Рівненщині відкриваються туристичні центри. В Острозі він уже діє. На черзі – Володимирець і Корець, згодом – Рівне та Клевань. Працюють в цьому напрямку в Дубно та Сарнах. Саме там подорожуючі мають можливість отримати необхідну для туриста інформацію, зокрема і про проживання та харчування.
«Для подорожуючих, окрім туристичних об’єктів, потрібна належна інфраструктура – готелі та ресторани, бажано з традиційними українськими стравами. Також потрібні заклади для великої туристичної групи. Тому закликаємо власників готельно-ресторанного бізнесу підтримати нашу ініціативу та сприяти у промоції туризму», – зазначив Олексій Муляренко.
Зокрема, представники готелів розміщуватимуть в закладах стенди з туристичними картами та буклетами «Рівненщини туристичної», а також допомагатимуть у розробці напрямів веломаршрутів.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
423 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 13 =