В оперативному командуванні «Захід» проводиться комплекс заходів з протидії тероризму і диверсіям на території військових об’єктів.

Практичні тренування відбуваються з метою попередження і недопущення провокацій, своєчасного реагування на можливу загрозу вчинення терористичних актів, інших протиправних дій, забезпечення надійної охорони та оборони військових об’єктів Збройних Сил України, у тому числі складів на яких зберігаються озброєння, військова техніка, матеріально-технічні засоби, боєприпаси та інші вибухові речовини.

В управлінні оперативного командування за сигналом зібрано офіцерів оперативної групи, яка в цілодобовому режимі відслідковує оперативну обстановку в місцях дислокації підпорядкованих військових частин. Для максимальної ефективності виконання завдань обмін інформацією здійснюється між органами управління Збройних Сил України, регіональними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Під час тренувань протидиверсійного резерву було перевірено алгоритм дій військовослужбовців при спробі захоплення контрольно-перепускного пункту військової частини, знешкодження умовної групи зловмисників в разі її проникнення на територію військового містечка.

Як зазначив командир підрозділу, який проводив з підлеглими практичні заняття, у більшості особового складу вже є досвід виконання подібних завдань у зоні проведення АТО. Тренування проводяться в різну пору доби, не тільки у пункті постійної дислокації військової частини, а й на полігоні.

«Тут у повній екіпіровці з використанням засобів імітації, штатної зброї та військової техніки було відпрацьовано питання блокування та штурму об’єкту, що знаходиться під охороною, прийоми та способи дій у складі підрозділу на блокпосту, дії у населеному пункті під час огляду споруд та автотранспорту», – зауважив офіцер.

За інформацією прес-служби ОК “Захід”

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Активіст Євромайдану з Рівненщини отримав 120 тисяч державної допомоги

Цивільна вантажівка протаранила військовий автомобіль ОК “Захід”

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОДІЯ-ЛАСУНА

Мешканці Рівненщини сплатили майже 125 мільйонів гривень на допомогу армії

Викрито податківця, корупційна діяльність якого завдала бюджету 24 млн. грн. збитків

21 листопада у Рівному відзначатимуть День Гідності та Свободи

Рівненські комунальники їздили переймати та ділитися досвідом у Житомир

“Невдаха-злодій” Корбан та “кидала” Портнов

Засуджено жителя Одеської області, який брав участь у незаконному видобутку бурштину на Рівненщині та поранив із вогнепальної зброї людину

На Рівненщині під час ліквідації пожежі у приватному господарстві було виявлено тіло загиблого 41-річного власника оселі

tomat_green-01

630 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − два =

НОВИНИ