фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Погодившись із позицію прокуратури, Володимирецький районний суд Рівненської області визнав достатніми зібрані слідством докази для винесення обвинувального вироку у кримінальному провадженні про викрадення 39-річного жителя селища Володимирець.
Як повідомив державний обвинувач – начальник Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратуриМикола Кругліцький, зухвалий злочин вчинили троє жителів Рівненської області.
Встановлено, що вони у січні цього року вночі увійшли до оселі потерпілого, побили його, зв’язали липкою стрічкою та вивезли власним автомобілем у багажнику до лісу з метою з’ясування особистих відносин. Дорогою чоловік помер внаслідок удушення рвотними масами, як згодом підтвердила судово-медична експертиза.
З метою приховати сліди злочину, зловмисники самі привезли мертвого чоловіка до лікарні, а правоохоронцям пояснили, що знайшли його на узбіччі дороги.
Однак досудовим розслідуванням зібрано беззаперечні докази на підтвердження вини злочинців. По завершенню слідства прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб, щодо іншого матеріали виділені в окреме провадження у зв’язку з його розшуком. Останнього виявлено мертвим на території іншої області.
З урахуванням позиції сторони обвинувачення вироком суду від 14.06.2016 двох чоловіків визнано винними у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, що призвело до смерті) та призначено покарання у виді позбавлення волі на тривалі терміни, – повідомив прокурор Микола Кругліцький. – Відтак один засуджений проведене за гратами – 6 років 6 місяців, інший – 7 років.
Також за рішенням суду засуджені мають сплатити рідним загиблого моральну шкоду у розмірі 230 тис грн.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
746 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × три =

НОВИНИ