З цієї нагоди в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшли урочистості.1833
Із вітальним словом до учасників звернулися головний освітянин області Григорій Таргонський та новопризначений ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.
«Нині триває процес децентралізації, зворотності немає і не буде. Тож освітянам необхідно активно працювати в цьому напрямку. Саме головне – не втратити зв’язок з кожною школою. Адже вони потребують допомоги. Ключова підтримка буде від інституту післядипломної педагогічної освіти. І дуже приємно, що під час проведення конкурсу-ярмарку не були «загублені» ОТГ, вони взяли участь», – зазначив Григорій Таргонський.
Цьогорічконкурс відбувся у таких номінаціях: «Управління освітою», «Методична робота з педагогічними кадрами», «Робота з обдарованими учнями», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Зарубіжна література», «Історія», «Основи правознавства».
Свої роботи подали працівники підрозділів освіти РДА, виконкомів рад міст обласного значення, методкабінетів, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів області. 
«На другий тур обласного конкурсу-ярмарку було подано 490 методичних розробок педагогів з усієї області. Це говорить про те, як багато у нас є висококваліфікованих кадрів. Експертні комісії відзначили 74 роботи, автори яких продемонстрували креативність, інноваційність та оригінальність педагогічних ідей», – розповіла Алла Черній.
Переможців відзначили Дипломами управління освіти і науки Рівненської ОДА за І, ІІ та ІІІ місця.
У ході творчої зустрічі педагоги презентували присутнім свої розробки та провели майстер-класи.
Наступного року конкурс-ярмарок відбудеться у номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Художня культура», «Фізика», «Географія», «Економіка», «Математика», «Інформатика», «Інформаційні технології у навчально-виховному процесі».
Переможці
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
786 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =