Днями поліцейські охорони завітали до Олександріївської загальноосвітньої школи-інтернату з подарунками та розповіли про діяльність правоохоронців.
Такі зустрічі допомагають їм адаптуватися в суспільстві, нагадати про правила безпеки, систему тривожних кнопок та професію поліцейського охорони. Провів лекцію начальник відділу кадрового забезпечення УПО в Рівненській області, майор поліції Олександр Кубович:
 – Ці діти потребують прикладу для наслідування та моральної підтримки, якої не вистачає у власній сім’ї. Саме тому ми вважаємо цей напрямком роботи не лише благодійним, але перш за все профілактичним, адже чимало дітей зацікавилися роботою правоохоронців і можливо, років за десять, хтось з них пройде відбір і стане поліцейським, – розповів він.
Малюків, що мешкають в школі-інтернаті, правоохоронці запросили прокататися в службовому автомобілі та відчути себе справжнім поліцейським. Один з вихованців закладу вирішив позмагатися з поліцейським в силі, спритності та запропонував змагання з підтягування. В напруженому двобої перемогла дружба, а рахунок завершився нічиєю.
В комунальному закладі Олександріївська ЗОШ-інтернат навчаються дітки від 3 до 18 років. Це діти позбавлені батьківського піклування, з неблагополучних сімей та діти-сироти. Чимало з них мають дуже складну долю, тому їм особливо необхідна підтримка, турбота, увага та моральний приклад для наслідування.
Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області
548 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 9 =

НОВИНИ