поліціяВідсьогодні на території Рівненської області розпочинається комплекс цільових заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж», які триватимуть до 30 червня.

Працівники поліції посилюють контроль за транспортними засобами, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів і наявністю у водіїв необхідних документів.

Правоохоронці звертатимуть увагу на відповідність маркування транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі, наявність інформаційних таблиць або знаків-табло небезпеки та їх стану, який повинен відповідати державним стандартам.

У разі вчинення водіями порушень, відповідальність за які передбачена статтею 132-1 (порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами) Кодексу України про адміністративні правопорушення та пунктом 22.5 Правил дорожнього руху України, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тож правоохоронці звертаються до усіх громадян, у тому числі водіїв транспортних засобів, ставитися з розумінням до посилених заходів контролю на дорозі.

 Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

329 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − дванадцять =

НОВИНИ