В Рівненській ОДА відбулась зустріч з інвесторами підприємства «Свіспан Лімітед» на чолі з головою правління компанії «Sorbes AG» Урс Шпекером
Планами інвестора цікавилися голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова облради Микола Драганчук, депутати облради та керівництво Костопільського району. 
Двохгодинний діалог виявився продуктивним. Інвестор презентував проект, що передбачає залучення близько 25 мільйонів євро інвестицій у модернізацію заводу.
Водночас Олексій Муляренко підняв питання щодо екологічних наслідків діяльності підприємства.
«Так, інвестиції для області дуже важливі. Але передусім ми маємо захистити жителів від негативних наслідків діяльності підприємств. Є чимало скарг на незадовільну екологію в Костополі у зв’язку з викидами заводу», – звернувся до інвестора керівник Рівненщини.  
У свою чергу інвестор запевнив, що окрім оновлення обладнання, важливим елементом є і екологічний ефект від проекту. Адже встановлення нового обладнання з фільтром вологої очистки дозволить суттєво зменшити викиди забруднюючих речовин від діяльності підприємства.
Тож екологічна ситуація в Костополі має покращитись.
Нагадаємо, «Свиспан Лімітед» є одним з лідерів виробництва меблевих плит в Україні, великим експортером до більшості країн Європи та СНГ.
Костопільськийзавод вже впродовж багатьох років робить свій внесок у розвиток регіону, забезпечуючи понад 50% від всього обсягу реалізації всієї промислової продукції. Для Рівненщини – це одне з найбільших роботодавців та платників податків області, є бюджетоутворюючим підприємством Костопільського району.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + десять =