Про це повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана-Богатирчук Кривко під час наради з представниками Центру Національного Відродження, молодіжних організацій, Волинської та Житомирської ОДА.
Захід проходитиме 28-29 квітня на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу  «Електронік Рівне» та збере близько 150 представників органів влади, освіти, молоді та громадськості з Волині, Житомирщини та Рівненщини.
«У перший день ми запланували проведення зустрічей для обміну досвідом між учасниками Форуму. Модераторами, зокрема, виступлять представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Українського інституту національної пам’яті, Центру Національного Відродження та Інституту проблем виховання», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Для учасників заходу розкажуть про організацію та розвиток гри «Джура», проблеми і напрямки розвитку військово-патріотичного виховання, створення молодіжних центрів. Крім того,  проведуть майстер-клас по організації таборування та вишколу. Також запланована зустріч з учасниками АТО.
Наступного дня форумчани побувають в Пластовій оселі, що в Рівненському районі. Для них представлять філософію скаутського руху. Потому відбудеться презентація найкращих проектів Волинської, Житомирської і Рівненської  областей з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.
За словами керівника Центру Національного Відродження Тараса Рондзістого, проведення такого заходу дасть змогу показати для інших областей позитивний досвід діяльності пластових об’єднань в Рівненській області, що буде надзвичайно цікавим для молоді.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
389 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 8 =