День поля традиційно пройшов на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся, що у Шубкові Рівненського району. Ознайомитись із кращими досягненнями науки та обмінятись досвідом приїхали представники агрогосподарств, науковці з Рівненщини та Волині.

Зокрема, працівники Інституту продемонстрували посіви, де дотримано технології їх вирощування. Особливу увагу звернули на конкурентно-спроможні культури – озиму пшеницю, сою, кукурудзу на зерно та ріпак.

«Наразі на Рівненщині ведеться догляд за посівами. Та не за горами вже початок жнив, – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько. – Прогнозуємо, що до збирання врожаю озимого ріпаку приступимо в кінці першої декади липня, а зернових культур – в другій декаді місяця. Фази розвитку зернових та ріпаку знаходяться на рівні середньорічних показників. Отже, всі зусилля повинні бути спрямовані на якісну підготовку до жнив, щоб провести їх в оптимальні та стислі строки».

Довідково: Науково-дослідна робота Інституту сільського господарства Західного Полісся спрямована на вивчення та вирішення проблем сільськогосподарського виробництва регіону. Зокрема, це питання збереження та відтворення родючості ґрунту, оптимізації умов живлення та удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур в напрямку підвищення їх ефективності, а також пошук шляхів ефективного використання малородючих ґрунтів Полісся.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

У Рівному затримали дніпропетровця, який перевозив безакцизні цигарки

Увага! Сьогодні у Рівному відбуватиметься планова перевірка системи оповіщення цивільного захисту населення

Рівнян просять допомогти попередити літню задуху риби

На Рівненщині завершується призовна кампанія на строкову військову службу 

На Рівненщині виявили японський мотоцикл, який незаконно перебуває на території України

На Рівненщині стартували Дні німецького проекту 

МЛИНІВЧАНИН ПОГАСИВ КРЕДИТИ ШАХРАЯМ НА 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

tomat_green-01

552 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 12 =