фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Про це йдеться на офіційному сайті прокуратури, зокрема прес-служба зазначає, що завдяки втручанню прокуратури області не допущено заборгованості щодо виплати засудженим заробітної плати, покращено умови тримання осіб в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, застосування заходів примусового характеру.
Загалом, поточного року у зазначеній сфері прокурорами внесено 47 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто стільки ж службових осіб пенітенціарної служби та органів поліції.
Окрема увага приділялася виявленню фактів недодержання працівниками поліції вимог законодавства про адміністративні правопорушення при застосуванні заходів примусового впливу, у тому числі при адміністративному затриманні громадян. З цих питань прокурорами внесено 46 актів реагування.
За вчинення корупційного правопорушення притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності по одній службовій особі пенітенціарної служби відповідно.
Крім того, завдяки принциповій та послідовній позиції прокуратури Рівненської області у сфері додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, до бюджету надійшло більше 1 млн грн в якості сплати засудженими штрафів, як основних видів покарання за вироками минулих років.
Робота на даному напрямі продовжується.
565 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 − один =