Проблеми забезпечення правопорядку в умовах посилення військового тиску на сепаратистів під час третього етапу часткової мобілізації розглянуто на зустрічі керівників Управління МВС України на Львівській залізниці, ЛВ на станції Здолбунів, представників прокуратури та залізниці Рівненської області.

Зустріч пройшла за участю куратора підрозділу начальника відділу кадрового забезпечення УМВС України на Львівській залізниці Ігоря Лучка, начальника ЛВ на ст. Здолбунів Володимира Загорського, Рівненського прокурора з нагляду за дотриманням законності в транспортній сфері старшого радника юстиції Олексій Корольов, начальника залізничного вокзалу станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця» Олександра Нитки, заступника начальника з вантажної роботи станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця» Олександра Голікав.о. начальника ВП «Локомотивне Депо м. Здолбунів» Федора Кухара, заступника начальника ВОХР СК «Південний парк ст. Здолбунів» Євгена Тимошенка, заступника начальника ВОХР СК «Здолбунів» Ярослава Бучинського.

залізниця

У ході зустрічі було розглянуто питання взаємодії та обміну інформацією між ЛВ на ст. Здолбунів, іншими правоохоронними органами та структурними підрозділами ДТГО «Львівська залізниця» під час проведення фільтраційних заходів для виявлення серед пасажирів, які прибули із зони АТО та інших регіонів держави, осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень, які намагаються уникнути відповідальності, або продовжити свою протиправну діяльність, осіб оголошених в розшук, а також виявлення та вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та пристроїв, наркотичних засобів.

Володимир Загорський поінформував присутніх про нинішнє становище і про діяльність фільтраційного центру в напрямку недопущення фактів протиправної діяльності на території обслуговування дільниці лінійного відділ на станції Здолбунів. Ігор Лучко доповів про заходи, які вживаються Управлінням транспортної міліції у цьому ж напрямку.

Було піднято важливе питання, яке стосувалось забезпеченням приміщень, територій та перонів залізничного вокзалу станції Здолбунів камерамивідеоспостреження, що дасть змогу працівникам міліції оперативніше протидіяти та попередити вчинення правопорушень та затримання злочинців.

Сторони також обмінялися інформацією щодо низки питань, що викликають взаємний інтерес, і домовилися підтримувати регулярні контакти.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці

548 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × чотири =