парфуми

гроші1На Рівненщині триває впровадження механізму монетизації
З 1 липня управління соцзахисту приймають заяви на отримання коштів у вигляді одноразової виплати за зекономлені під час опалювального сезону субсидії.
Нагадаємо, Урядом у квітні прийнято рішення про початок процесу монетизації субсидій. Це означає, що люди зможуть отримати компенсацію за економію енергоресурсів. Сім’ї зможуть отримати у середньому 700 гривень в якості одноразової виплати. Її сума буде дорівнювати вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для індивідуального опалення, або 100 кубів газу.
Як розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, загальна кількість отримувачів субсидій, включених до списків на право отримання відповідної компенсації, складає близько 67 тисяч громадян. Нині вже чверть з них звернулися до управлінь соцзахисту, аби отримати реальні кошти.
Документи від людей прийматимуть до 1 вересня. Водночас, Віталій Ундір закликає людей не зволікати і вже подавати відповідні заяви до управлінь соцзахисту.
«Аби спеціалісти оперативно опрацювали усі документи, варто чимшвидше звертатися до місцевих управлінь соцзахисту. Там люди мають вказати або банківський рахунок, або відділення пошти, куди будуть переказуватися гроші. Восени кошти мають бути перераховані», – зазначив Віталій Ундір.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
1 482 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − пятнадцять =

НОВИНИ