земляЗа результатами розгляду позову Рівненської місцевої прокуратури, заявленого в інтересах держави, судом постановлено розірвати договір користування земельною ділянкою вартістю понад 730 тис грн та повернути її державі.
Йдеться про 15 га землі на території Рівненського району, що були передані у квітні 2016 року рішенням Верхівської сільської ради підприємцю для вирощування сільськогосподарської продукції.
Прокуратурою встановлено, що вказаний договір фактично є прихованим договором оренди землі, а передача земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності відбулася з грубими порушеннями вимог земельного законодавства.
З цих підстав прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати незаконним та скасувати відповідне рішення органу місцевого самоврядування, а також визнати недійсним договір користування землею та повернути її державі.
Господарським судом Рівненської області позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі.
Довідково: відповідно до вимог законодавства земельні ділянки, що перебувають у державній чи комунальній власності можуть бути передані у користування тільки на праві оренди з обов’язковим проведенням земельних торгів.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
372 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − два =