парфуми1

сміттяСьогодні відбулася зустріч голови Рівненської обласної ради Миколи Драганчука з представниками Державного спеціалізованого підприємства «УКРСПЕЦТОРГ» створеного Кабінетом Міністрів України.
Тимчасово виконуючий обов’язків директора підприємства «УКРСПЕЦТОРГ» Ігор Курочкін звернувся до Миколи Драганчука з пропозицією можливості співпраці. За його словами, на Рівненщині необхідно побудувати два підприємства, які будуть сортувати та переробляти тверді побутові відходи. Наразі експерти запропонували зробити це в Сарнах і Дубно.
Голова обласної ради висловив впевненість у необхідності побудови таких заводів, тим більше, що відповідно до чинного законодавства з першого січня заборонено захоронення неперероблених твердих побутових відходів.
– Коли в усьому світі на смітті заробляють, для України відходи є досить великою проблемою, і яскравий тому приклад – Львів. Загалом на сьогоднішній день за експертною оцінкою 28-35 тисяч стихійних звалищ в Україні, щоб наша країна не захлинулася у смітті, ми дуже зацікавлені у створенні цих заводів на теренах нашої області, – наголосив Микола Драганчук.
Голова облради також відзначив, що вестиме діалог з міськими головами та представниками інших органів місцевого самоврядування, аби зацікавити ідеєю будівництва заводів із сортування та переробки твердих побутових відходів на зазначених територіях.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
348 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − пять =