Майже півсотні виробників представили своє теплове обладнання на І Мжнародній виставці-продажу «С.Е.Т. – 2015: Сучасність. Енергозбереження. Технології», яка функціонуватиме на Рівненщині упродовж двох днів.

Серед компаній, що наразі представлені на виставці, є не лише вітчизняні виробники. Близько 10 країн світу зареєструвалися на ній та пропонують рівнянам продукцію своїх компаній. А це підприємства з Німеччини, Канади, Австрії, Швеції, Литви та Польщі.

Ще на виставці експонується енергоощадне обладнання із столиці, а також зі Львова та Хмельницького. Проте найбільше продукції представили місцеві компанії, що виробляють теплове обладнання та постачають його не тільки в інші області, а й за кордон.

«Питання енергоефективності та скорочення споживання природного газу для вироблення теплової енергії є актуальними та пріоритетними для країни та Рівненщини зокрема. В своїй переважній більшості мешканці нашої області не знають, які є види альтернативного опалення. А ще менше знають про те, як правильно його підбирати та встановлювати, як забезпечити експлуатацію. Власне через це і виникла ідея створити майданчик, на якому зійдуться виробники, компанії, що виробляють обладнання на альтернативному виді палива, та споживачі, люди які бажають економити на опаленні своїх домівок», – зазначив ініціатор виставки, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА 

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

В парку «Хіміків» облаштовують велику велосипедну доріжку

У Рівному відбудеться благодійний концерт на підтримку розвідників 128-ої гірсько-піхотної бригади

На Рівненщині засудженим намагались передати бублики нашпиговані наркотиками |

tomat_green-01

 

659 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + тринадцять =