Аби не допустити втрати зерна та кормів через пожежі, на Рівненщині проводять перевіряють роботу сільськогосподарських підприємств.
Відповідно до доручення першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, затверджено графік перевірок підприємств щодо стану пожежної безпеки.
Так, на сьогодні на Рівненщині 157 суб’єктів господарювання, котрі займаються збиранням, зберіганням та переробкою врожаю.
«Як показали перевірки на деяких підприємствах з року в рік не виконуються протипожежні заходи. Керівники не хочуть вкладати додаткові кошти. Проте кожен аграрій повинен усвідомити сам, що від його дій залежить – чи буде збережено врожай, вирощений важкою працею», – наголосив Юрій Приварський під час наради із керівниками районів.
Наразі рятувальники вже здійснили 46 перевірок місць збирання та зберігання врожаю зернових культур.
Особливу увагу співробітники ДСНС при цьому звертають на виконання аграріями правил пожежної безпеки. За порушення вимог законодавства у цій сфері до адмінвідповідальності притягнуто 39 керівників та відповідальних працівників.
На Рівненщині з метою охорони врожаю від пожеж передбачено цілодобове чергування 11 підрозділів добровільної, 20 місцевої та два підрозділи відомчої пожежних охорон.
 Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
429 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 4 =