Лекції та уроки про права людини, виставки юридичної літератури, конкурси та ігри на правову тематику – на Рівненщині розпочався Всеукраїнський тиждень права. Захід щороку відбувається у загальноосвітніх навчальних закладах, установах та організаціях, підприємствах області, а також в установах виконання покараньМетою Тижня права є надання правової освіти громадянам, формування у них правової свідомості та культури.
– Цьогорічний Тиждень права відбуватиметься в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Працівники юстиції підуть у навчальні заклади, де проведуть уроки праварозповідатимуть про права людини. Також виступатимуть з лекціями перед колективами різних підприємств, установ, організацій. Ми прагнемо, аби  діти, молодь і дорослі знали свої права, користувалися ними та розуміли, що потрібно робити, коли твої права порушують, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.
Окрім того, Рівненська юстиція запросить учнів гімназії «Гармонія» на екскурсію до Будинку юстиції та зали урочистих подій районного відділу ДРАЦС. А 8 грудня відбудеться Всеукраїнський урок «Права людини» у школах, ліцеях та гімназіях Рівного.
Повідомляє управління юстиції в Рівненській області
308 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − вісім =

НОВИНИ