Адміністративний позов про застосування заходів реагування шляхом повного зупинення роботи двох АЗС, що належать ТзОВ «Азс-сервіс», подало до Рівненського адміністративного окружного суду Управління Держпраці у Рівненській області. Підставою для цього стали результати комплексної планової перевірки дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань праці. Наглядовці виявили 42 порушення з охорони праці та промислової безпеки.
Чимало недоліків стосується Правил з технічної експлуатації і охорони праці на стаціонарних, контейнерних, пересувних автозаправних станціях: зокрема,  відсутність зачистки резервуарів на АЗС №1, 2 (не рідше одного разу на два роки), несправність дихальних клапанів на АЗС № 1. Є порушення Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та інших нормативних актів, відсутня низка дозвільних документів, не проведено навчання та інструктажі з працівниками, які виконують роботи з підвищеною небезпекою. Усе це створює загрозу життю та здоров’ю людей.
Відтак, у позові Управління йдеться про застосування до Товариства з обмеженою відповідальністю «Азс-сервіс» заходів реагування шляхом повної заборони роботи АЗС № 1 та АЗС № 2;
Крім того, необхідно заборонити:
— виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: газонебезпечні роботи та роботи у вибухо-пожежонебезпечних зонах.
— експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме: електрообладнання, призначеного для експлуатації (застосування) у вибухонебезпечних зонах; електричне устаткування електричних станцій та мереж, мостового опорного крану.
Управління наголошує: заходи реагування, що застосовуються за позовом органу державної влади, який здійснює реалізацію державної політики в сфері дотримання вимог законодавства про працю, та підставою застосування яких є виявлення небезпеки для життя та здоров’я працівників, відповідно до приписів Конвенції № 81 повинні підлягати негайному виконанню.
Повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області
904 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 10 =