парфуми

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Сказ не відступає. Ось вже третій рік поспіль в області утримується небезпечна епізоотична ситуація зі сказу – кількість вогнищ значно перевищує багаторічний рівень. От і в 2017 році, за 6 місяців, вже зареєстровано 25 випадків сказу серед тварин (за весь період 2015 року – 46 випадків, 2016 – 53). Сказом хворіли собаки – 8 випадків, коти – 6 та лисиці – 11, в усіх районах області, за винятком Костопільського.
Останні два випадки мали місце на минулому тижні в Острозькому та Млинівському районах. Звичайно, не виключено, що реально сказу більше, – адже це тільки підтверджені випадки. Тому, в разі дивної поведінки тварин (як домашніх, так і диких), особливо якщо вона агресивна, необхідно одразу повідомляти ветеринарних спеціалістів на місцях. А в разі покусів (ослинення, подряпання) будь-якими тваринами слід негайно звертатися за медичною допомогою, в разі необхідності будуть призначені антирабічні щеплення, – тільки вони врятують життя. Про це повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр
Також у зв’язку із випадком захворювання тхора на сказ у смт. Мізоч, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 03.07.2017 року №9 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ смт. Мізоч. Там введені карантинні обмеження.
Днями там тхір вкусив дитину. 8-річний хлопчик йшов додому коли з кущів вибігла тварина та вкусила хлопчика за руку. На порятунок дитині кинувся чоловік, який проходив поряд. Тварину було знешкоджено, згодом результати дослідження підтвердили наявність сказу у тхора. Нині ж дитина розпочала лікування і місцевому медичному закладі.
Детально про цю страшну та підступну хворобу можна прочитати у матеріалі “Все, що ви ще не знали про сказ!”
Теґи:   
1 082 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =