У цьому пересвідчився голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк.
Посадовцю презентували інвестиційний потенціал Рівненщини. Також ознайомили з роботою підприємств з іноземним капіталом, які стабільно працюють в області.
Серед них – фабрика медичних виробів «Фапомед», «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», підприємства з виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів «Tibro» та з вирощування полуниці «Inguz».
За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, наразі перспективними є інвестиційні бізнес-проекти у галузі агропереробки, виробництва електроенергії з альтернативних джерел та машинобудуванні.
Тож, аби ознайомитися з ними, Володимир Ставнюк побував на окремих підприємствах області – «Рівнехолод», «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», «Сіменс Габро», «Укртехнофос».
Він позитивно оцінив проект, що планують реалізовувати на підприємстві «Рівнехолод». Тут хочуть запустити технологію заморожування ягід з подальшим експортуванням на європейські ринки. Продукцію планують закуповувати у місцевих жителів.
«Проект має усі шанси стати успішним. Такі ягідні кластери працюють у сусідній державі – Польщі. Вони об’єднують усі процеси виробництва – від вирощування, переробки до продажу продукції. Тому в такий бізнес варто вкладати гроші та розвивати його», – додав Володимир Ставнюк.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
795 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =

НОВИНИ