У дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне», що в селі Кустин Рівненського району, провели Перший тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо». Цьогоріч спортивний захід співпав з відкриттям перших Європейських ігор у столиці Азербайджану – місті Баку.

Діти, які відпочивають у дитячому таборі, взяли участь у різноманітних спортивних естафетах та конкурсах.

Юні олімпійці разом з організаторами свята – обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділенням Національного олімпійського комітету України у Рівненській області, переглянули разом церемонію відкриття  змагань у місті Баку. В них братимуть участь і семеро спортсменів з Рівненщини.

Право підняти Державний та Олімпійський прапори учасники надали капітанам загонових команд, сформованих для участі у стартах першого туру «Олімпійського літа».

У рамках фестивалю діти змагалися в командних змаганнях «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Фітбол». А в індивідуальних конкурсах вони демонстрували свою вправність у володінні скакалкою, набиванні футбольного м’яча та влучність у накиданні кілець на піраміди.

Загонові вожаті також сформували команду і взяли участь в естафетах та конкурсах. Змагалися вони поза конкурсом заради власного задоволення.

Переможцям та  призерам стартів «Олімпійського літа» дісталися призи, дипломи та атрибутика від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

l_1110_5 l_1110_ l_1110_2 l_1110_3 l_1110_4Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Шкільні підручники стануть безкоштовними

На Рівненщині затримали громадянина, який намагався перекинути засудженим наркотикиtomat_green-01

628 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − чотири =