парфуми1

На Рівненщині стартував І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування.
У його роботі беруть участь близько 300 учасників – освітяни та науковці зі всієї України, представники релігійних конфесій, народні депутати України, психологи, соціологи та громадськість.
Участь у заході взяла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, яка розповіла про впровадження предмета «Християнська етика» у навчальних закладах області.
«У 2016-2017 навчальному році курси духовно-морального спрямування вивчали понад 26 тисяч учнів у 317 школах. Це майже на 4 тисячі учнів більше у порівнянні з попереднім роком. Викладали предмет чотири сотні учителів. Варто зазначити, що більша половина з них має відповідну фахову освіту, а решта пройшли курсову підготовку», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Посадовець акцентувала на важливості предмету, адже під час останнього опитування за впровадження цього курсу висловились 86 відсотків респондентів. 
Під час заходу заступник голови ОДА вручила орден «За заслуги» ІІІ ступеняВасилю Жуковському — завідувачу кафедри Національного університету «Острозька академія».
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення науковця державною нагородою з нагоди Дня науки.
Василь Жуковський отримав відзнаку за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
481 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 1 =