На Рівненському полігоні триває польовий вихід студентів військової кафедри, які незадовго складуть  іспити та стануть лейтенантами запасу. Старшокурсники вийшли в поле для того, щоб узагальнити та систематизувати здобуті протягом двох років знання і навики військової справи.
14
Заняття проводяться з вогневої, тактичної, військово-медичної, технічної та інших предметів бойової підготовки. Практична складова включає, як фізичну, так і психологічну готовність до виконання бойових завдань.
Як зазначив старший викладач військової кафедри Національного університету водного господарства та природокористування підполковник Олександр Трофімчук, важливо, аби кожен учасник збору відчув себе у справжньому військовому середовищі. А це організація побуту, проживання та харчування в польових умовах, неухильне виконання розпорядку дня, і звісно дисципліна.
5
– Пріоритетним завданням військової кафедри є максимальне впровадження нових форм і методів ведення різних видів бою. Окремим питанням підготовки являється облаштування і оборона блокпостів, порядок дій військовослужбовців під час ворожих обстрілів та штурму захисних  укріплень, – наголосив старший офіцер.
Сьогодні, на військовому стрільбищі, хлопці та дівчата виконали вправу навчальних стрільб під час якої знищували умовного противника із автоматів Калашнікова та пістолетів Макарова. Цілі, які ненадовго з’являлися відразу падали.
2
На переконання учасника збору Анатолія Грезенталя, який відстрілявся на відмінно, умови тут хороші і дають змогу навчитися всьому. Такій влучності передувало поєднання теорії та практики приведення зброї до бою, порядку її прицілювання та умов ведення вогню.
– Кожен із нас може набагато більше, ніж  відчути на собі полігон. Саме тому після закінчення  вишу я вирішив стати командиром для підлеглих в одному із підрозділів Збройних Сил України, – раджу подумати про це й іншим. Адже тільки так ми зробимо вітчизняне військо могутнішим, а життя українського народу безпечнішим, – підкреслив він.

11

Повідомляє підполковник Віктор Шубец
1 533 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 4 =