У День державної служби – 23 червня – назвуть найкращих держслужбовців Рівненщини.

 У Рівненській ОДА пройшов другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Його учасниками стали переможці І-го туру Конкурсу – керівники та спеціалісти обласної та районних держадміністрацій Рівненської області.

За умовами Конкурсу, учасники пройшли співбесіду з питань державного управління, виконали практичні завдання з службової етики та презентували публічний виступ.

Члени оргкомітету у складі посадовців, представників профспілок, ЗМІ та науковців оцінювали держслужбовців за вміння презентувати себе, професійну компетентність, знання законодавства та здатність аналізувати державну політику у певній сфері чи галузі.

«Результати обласного туру Конкурсу ми оголосимо у День державної служби, який в Україні відзначають 23 червня. Двоє найкращих держслужбовців – керівник та спеціаліст – представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві», – розповів керівник апарату Рівненської облдержадміністрації Олександр Бірюков.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Метою його проведення є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби та підвищення її авторитету.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

528 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 8 =