Для підростаючого покоління теоретичні знання про найпопулярніші види спорту і залучення до багатогранного олімпійського світу, є не менш важливим ніж регулярні тренування і безпосередня участь у спортивних змаганнях. В цьому переконані працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, котрі разом з Відділенням НОК України в Рівненській області другий рік поспіль організовують і проводять обласний конкурс «Олімпійський куточок – 2016».IMG_0906
Для підтримки подальшого розвитку олімпійського руху і популяризації серед дітей ідеї здорового способу життя, їм було запропоновано облаштувати у школах «Олімпійські куточки». За підсумками конкурсу, серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, перемогу здобув Володимирецький районний колегіум. «Олімпійський куточок» цього навчального закладу був справді унікальним, адже розташувався в межах величезного шкільного музею. Долучилися до облаштування куточку не лише діти, а й педагогічний колектив. Для облаштування «Олімпійського куточка» була використана олімпійська література, плакати, символіка та атрибутика, яку надсилає в усі навчальні заклади нашої держави Національний олімпійський комітет України, спортивний інвентар і, звичайно, достойне місце зайняли спортивні відзнаки школи та її найвидатніших спортсменів, котрі навчалися та навчаються тут.IMG_0875
Однак самим лише відзначенням переможця захід не обмежився, а місцеві школярі 4-7 класів отримали можливість сформувати власні команди і взяти участь в зимовому фестивалі здорового способу життя. Справді зимовим його зробили сніжна погода і конкурси на свіжому повітрі, з використанням лиж, санок, ключок та іншого зимового інвентарю, який так подобається дітям.
В ході заходу учасники наввипередки долали дистанції, гучно підтримували своїх друзів і раділи їхнім перемогам. В такій атмосфері більшість з них навіть забули про присутність фактору змагання, а просто насолоджувалися можливістю провести час в хорошій компанії за спортивними розвагами. Однак, згідно спортивних традицій, переможців завжди визначають. Після загального підрахунку балів, команди розподілили місця наступним чином: «Чемпіони» здобули перемогу в усіх конкурсах і здійнялися на найвищу сходинку п’єдесталу; зовсім трішки їм поступилися «Переможці»; а третє місце зуміла вибороти команда «Лідер».
Приємною несподіванкою для дітей стала церемонія нагородження, в ході якої школі були вручені цінні призи за перемогу в «Олімпійському куточку», а всі учасники фестивалю отримали сувеніри від організаторів.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
Теґи:   
544 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − пять =