Це одна з яскравіших подій культурного життя області, яка традиційно проходить у вересні вже 18-ий рік поспіль.
Як і щороку, до Рівного завітала делегація польських партнерів. Серед них – Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Маріан Мазур та Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Густав Марек Бжезін.
Гостей з країни-сусіда привітали на урочистому відкритті голова облдержадміністрації Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.
«Україна і Польща – давні друзі і партнери. Нас об’єднують міцні економічні зв’язки, спільна історія, випробування і спільні перемоги. Ми цінуємо політику толерантності. Дружба Рівненщини з воєводствами Республіки Польща має гарні традиції. Маємо неоціненний досвід співпраці у різних галузях. Наша область упродовж двох десятиліть тісно й плідно співпрацює з Вармінсько-Мазурським воєводством. Встановлено партнерські стосунки з Люблінським та Мазовецьким воєводствами», – зазначив Олексій Муляренко.
Керівник області подякував голові Товариства польської культури на Рівненщині імені Владислава Станіслава Реймонта – Владиславу Багінському: «Завдяки також і Вашій активній громадській позиції, пане Владиславе, на Рівненщині налагоджено діалог між двома культурами – польською та українською».
Голова ОДА висловив сподівання, що мистецький захід надасть нового імпульсу для взаємозбагачення культур обох країн.
Нагадаємо, у програмі Днів польської культури, зокрема, передбачено проведення вечору польської поезії, відвідання Замку князів Острозьких, Богоявленського собору, краєзнавчого музею, католицького костелу, Луцької брами, НУ «Острозька академія», зустрічі гостей дійства з членами товариства.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

518 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

НОВИНИ