поліціяУ зв’язку з останніми подіями на Рівненщині, керівництво Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків керівного складу управління внутрішньої безпеки в Рівненській області.
Наразі проводиться службова перевірка, тому п’ятого липня особовому складу управління внутрішньої безпеки в Рівненській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України представили нового керівника — полковника поліції Віктора Поліщука.
До цього Віктор Миколайович очолював один із відділів Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
«Основною нашою метою є виявлення та викорінення кримінальних корупційних правопорушень у лавах Національної поліції України, очищення й оздоровлення цієї системи, – зауважив Віктор Поліщук. — Принципове та безкомпромісне реагування на всі випадки корупційних діянь, в тому числі й серед особового складу внутрішньої безпеки. Ми залишаємось відкритими для людей, аби вони могли в будь-який час звернутися за допомогою та повідомити інформацію про факти неправомірних дій з боку працівників поліції».
Номер «гарячої» лінії: 0800500202. Звернення також можна надсилати на електронну «скриньку довіри»:uvb_rivne@ukr.net.
 Повідомляє управління внутрішньої безпеки в Рівненській області
976 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − три =