Територія Полісся є унікальною і має величезний потенціал. Тому тут варто розвивати усі можливі напрямки екологічного туризму.

Про це йшлося під час «круглого столу» в Рівненській ОДА за участю близько півсотніпредставників турфірм, спортивно-туристичних клубів, національних природних парків, садиб зеленого туризму.

В рамках заходу учасники з Києва, Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Волині та Рівненщини презентували свої інноваційні проекти та туристичні програми у сфері екологічного, активного і  пригодницького туризму.

Юрій Ойцюсь зі спільноти «Рівне тур вихідного дня», зокрема, розповів про діяльність їх організації та створений блог. Там можна знайти інформацію про прокладені ними понад 60 туристичних маршрутів теренами нашого краю, вело-звіти, відео та фото цікавих місць. А ще в планах спільноти створення карти джерел, «Зеленої стежки Рівного», GPS-треку та проведення марафону «Поліська січ», який проходитиме територією всієї області.

Присутній на заході заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук зазначив, що потрібно навчитися показувати духовну і матеріальну спадщину, природу Рівненщини і робити це на європейському рівні. «Туризм – це ще і складова економіки, яка має приносити прибуток. І ми маємо навчитися заробляти кошти», – зауважив посадовець.

Голова правління української асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний відзначив, що територія Полісся є унікальною і має величезний потенціал. Живі етнічні традиції, привітні люди, туристичні шляхи будуть привабливі для багатьох. Тому тут варто розвивати усі можливі напрямки екологічного туризму.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Одне лічить, друге калічить”… або як вакцинуватись проти поліомієліту?

ЗА ДОБУ ШАХРАЇ ОШУКАЛИ ШІСТЬОХ ЖИТЕЛІВ РІВНЕНЩИНИ

Рівненські волейболісти здобули «срібло» у І турі Зимового чемпіонату України

Володимир Ковальчук звільнив керівника Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

До засуджених Дубенської колонії приїхав автор пісні, яка претендує на звання гімну Євромайдан

Рівненський центр зайнятості співпрацюватиме з польською громадською організацією

У Рівненській обласній лікарні встановили унікальне обладнання на 2 мільйони гривень

ПОЗОВНА ЗАЯВА СЕРГІЯ МАКСИМОВА ПРО ЗАХИСТ ГІДНОСТІ, ЧЕСТІ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ ЗАРЕЄСТРОВАНА У РІВНЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ СУД

Віталій Чугунніков створює агенцію по роботі з європейськими грантами

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У СТАРАТЕЛІВ ПОНАД 10 КІЛОГРАМІВ БУРШТИНУ І ЧОТИРИ МОТОПОМПИ

660 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =

НОВИНИ