парфуми

29 липня на базі МСК «Сокіл» відбудеться непересічна подія для Рівненщини – Перший Український мисливський форум. В рамках форуму пройде виставка мисливських товарів, виступ кінно-спортивної  школи та змагання зі стендової стрільби. Відвідати форум буде цікаво не тільки експертам галузі, а й широкому загалу гостей.IMG_1712
Основна мета форуму – продемонструвати здобутки та сучасні підходи до ведення мисливських господарств в Україні, популяризувати мисливський туризм. Експерти галузі обговорять стан організації та ведення мисливського господарства України та його інвестиційну привабливість. Форум надасть можливість обміну досвідом в роботі вольєрних господарств, зокрема дичерозведення та біотехнії  (комплекс заходів для покращення стану популяцій або угідь).
Для учасників форуму заплановані екскурсії по  вольєрному господарству,  демонстрація сучасних підходів біотехнії, виставка товарів мисливсько-рибальської галузі, виставка та експозиції провідних таксидермістів (мистецтво виготовлення опудал), виставка  художників-анімалістів, презентація страв з дичини, змагання зі стендової стрільби.
До слова, відвідати цю подію буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи.
 Про це повідомляє координатор проекту Анна Редько
929 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + чотири =

НОВИНИ