На Дубенщини, з нагоди святкування річниці створення військової частини, відбулось відкриття пам’ятної дошки колишньому командиру центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ.

В заході взяли участь близько сотні військовослужбовців, ветерани військової частини, представники влади району.

Право відкрити меморіальну дошку із зображенням командира, який був справжнім батьком для підлеглих, доручили кращим військовослужбовцям-дорожникам.

Священик місцевого гарнізону Отець Богдан Тимощук прочитав молитву та провів освячення. Усі бажаючі поклали вінки та квіти.

Як зазначив командир військової частини полковник Олег Безруков, рішення про увіковічення пам’яті полковника Івана Васильєва, який за 15 років командування зробив вагомий внесок у справу захисту Вітчизни та підвищення авторитету ЗСУ в регіоні, було прийнято на загальних зборах за добровільні внески колективу.

«Саме завдяки моєму попереднику, з початку створення вітчизняного війська, військові дорожники зайняли почесне звання серед кращих у військах. Пальму першості колектив утримає й зараз», – наголосив Олег Безруков.

За час збройного протистояння на сході України 153 воїни-дорожники стали учасниками АТО, майже п’ятдесят з яких відзначено за проявлений героїзм. Під час розмінування територій та наведення мостів на Донбасі 7 військовослужбовців отримали поранення.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

466 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 14 =

НОВИНИ