Вже багато років поспіль з початком зими в Рівненській області проводиться конкурс «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Він завжди залучає велику кількість учасників, і ця зима не стала винятком. Понад 9 тисяч школярів, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів області взяли участь у конкурсах. А це майже вдвічі більше, ніж минулого року.
Умови участі у конкурсі, як завжди, були максимально простими. За сприятливих погодних умов, учасники проводять спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів. Під час своїх активностей усі вони фотографуються, окремо на лижах або ковзанах, а перемагає той навчальний заклад, який залучив найбільшу кількість своїх вихованців.
Конкурс традиційно проводився у два етапи: перший – районний (міський), ОТГ та другий – обласний, окремо для категорій «Лижі» та «Ковзани». До обласного етапу потрапляли лише переможці своїх районів. В загальному підсумку місця на п’єдесталі  конкурсу розподілилися так:
Обласний конкурс «Зимові рекорди»
(Загальноосвітні навчальні заклади, «Лижі»)
1 місце – Острожецький навчально-виховний комплекс Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області;
2 місце – Чабельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області;
3 місце – Масевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.
(Загальноосвітні навчальні заклади, «Ковзани»)
1 місце – Малинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області;
2 місце – Вараська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №5 Вараської мiської ради, Рiвненської областi;
3 місце – Кам’яне – Случанська загальноосвітня школа I-II ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.
(Вищі навчальні заклади)
1 місце – Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради;
2 місце – Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету.
Всі переможці та призери згодом отримають у своїх навчальних закладах дипломи та кубки «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
438 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 1 =