фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Прокуратурою Рівненської області спільно зі співробітниками СБ України сьогодні, 21.06.2016, викрито начальника одного із підрозділів Березнівського відділення ГУ Національної поліції в Рівненській області під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 1 тис грн.
Вказані кошти майор поліції одержав від приватного підприємця за не перешкоджання його господарській діяльності, – розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.
На цей час слідчими прокуратури Рівненської області проводиться комплекс першочергових слідчих дій. Вирішується питання про оголошення поліцейському підозри у вчиненні злочину, що передбачене ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Це не перший випадок у цьому році, коли прокуратура спільно зі Службою безпеки України викриває у цьому районному відділенні корупціонерів. Зокрема, вже чекає на вирок суду слідчий поліції, який обвинувачується в одержанні від громадянина неправомірної вигоди у сумі 2 тис грн, – повідомив прокурор. – Обох поліцейських – слідчого та керівника підрозділу затримано під час вчинення злочину безпосередньо у березні місяці та сьогодні на тому ж самому місці – біля приміщення районного відділення поліції.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
694 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × три =