На Рівненщині правоохоронні органи продовжують протидію кримінальним правопорушенням, що пов’язані із незаконним видобутком бурштинового каміння.
Зокрема працівниками Сарненської місцевої прокуратури та оперативного штабу щодо протидії незаконному видобутку бурштину у північних районах області 22.06.2016 виявлено та вилучено 10 кг «сонячного» каміння, яке житель м. Сарни намагався вивезти у власному автомобілі марки «Audi» у напрямку м. Рівне.
Крім того під час сьогоднішнього нічного рейду правоохоронці не допустили незаконний видобуток бурштину поблизу 59 кварталу Дубровицького лісництва. Так, у старателів вилучено 3 мотопомпи (кустарного та заводського виробництва), інше обладнання, призначене для видобування «сонячного» каміння, та автомобіль марки «Mitsubishi».
За даними фактами органи поліції розпочали досудове розслідування за ст. 198 (придбання, зберігання, завідомо одержаного злочинним шляхом майна) та 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення).
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях здійснює Сарненська місцева прокуратура.
Фото з місця огляду події
За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури
Теґи:
447 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 3 =

НОВИНИ