парфуми

В Рівненській області триває робота над вдосконаленням роботи двох Центрів надання адміністративних послуг – в Дубно та Вараші
Добудова ЦНАПу у Вараші
Реконструкція ЦНАПів відбувається в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Вартість усього проекту більше 9 мільйонів гривень, в рамках якого передбачена модернізація трьох ЦНАПів – у Рівному, Дубно та Вараші.
Майбутній ЦНАП в Дубно
У ЦНАПах будуть надаватися базові адміністративні послуги міграційної служби, зокрема, оформлення документів для видачі закордонного та українського паспорта, у тому числі ID-картки.
Нині в ЦНАПах йдуть будівельно-монтажні роботи, триває закупівля оргтехніки. Завершити реконструкцію планують у вересні-жовтні цього року.
Загалом, як розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, на Рівненщині у 2016-2017 роках намітилась позитивна динаміка надання для людей адмінпослуг. Тільки за І півріччя 2017 року їх кількість зросла удвічі. Модернізація ЦНАПів ще більш удосконалить ефективність їхньої роботи, зокрема, можливість обслуговувати більшу кількість людей.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
Теґи:
752 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

НОВИНИ