middle_493На Рівненщині в розпалі сезон заготівлі чорниць. Відомо, що збір, заготівля (в тому числі купівля у населення) дикорослих плодів, ягід, лікарських рослин та іншого, або продуктів їх переробки для потреб комерційної та виробничої діяльності проводиться в порядку спеціального використання на основі лімітів, затверджених органом виконавчої влади, та дозволів (лісових квитків), виданих постійними лісокористувачами.
Рівненська обласна рада своїм рішенням «Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2015-2020 роки» погодила ліміти на заготівлю чорниці в об’ємі 5260 тонн.
Станом на 23 червня 2016 року 15 підприємців уже подали заявки в Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства на отримання лісового квитка для спеціального використання лісових ресурсів місцевого значення (заготівлю чорниці) в об’ємі 569 тонн.
Для забезпечення постійного контролю в галузі охорони і збереження побічних лісових ресурсів в процесі їх заготівлі на території держлісфонду в обласному управлінні відбулося засідання робочої групи з контролю за виділенням та використанням лімітів заготівлі та справляння збору за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань.
Повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства
Теґи:
526 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =

НОВИНИ