Протягом 2017-2018 навчального року в Рівненській області відбулося 22 зустрічі провідних спортсменів нашого краю з майже трьома тисячами учнів із загальноосвітніх навчальних закладів. А це майже на тисячу більше дітей, ніж було залучено під час попереднього п’ятого сезону. Такі заходи мають назву «Розминка від чемпіона». Організацією і їх проведенням займається комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Напередодні весняних канікул «Розминка» відбулася в Боремельській ОТГ. Вихованці Боремельського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа  I-II ступенів-колегіум» познайомилися з майстром спорту України з софтболу, гравцем рівненської команди «Західний вогонь», володаркою Кубка України, чемпіонкою України Анастасією Кратюк. Молода спортсменка вже не вперше зустрічається з дітьми в рамках такого заходу, тому й цього разу їй вдалося швидко зацікавити дітей розповідями про софтбол і про свої спортивні здобутки.
Також, гостя привезла з собою багато нагород, які вона здобула на змаганнях в Україні та за її межами. Діти мали можливість детально роздивитися, приміряти і навіть сфотографуватися з ними. В цей час Настя розповідала де, коли і за яких обставин вона виборола ці відзнаки. Звісно, що не міг обійтися захід і без розминки, яку роблять всі софтболісти її команди перед тренуваннями. Ну а якщо зробили таку розминку, то й саме тренування буде не зайвим. Так вирішили організатори і провели для всіх учнів короткий «курс юного софтболіста». Під час нього всі діти спробували відбивати м’ячі битою та ловити їх спеціальною рукавичкою.
Звісно, це було дуже важко для більшості дітей, але можливо саме тому їм і стало так цікаво. І хлопців, і дівчат в рівній мір заінтригував такий вид спорту, тому можливо за декілька років хтось з них вирішить пов’язати своє життя із софтболом чи бейсболом. Так завершився шостий сезон обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона». А вже за декілька місяців, у вересні 2018 року, сьомий сезон одночасно піде до школи разом з рівненськими школярами.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
351 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =