banerЗа 15 днів проведення 86 мешканців краю підключили охоронну сигналізацію у своїх помешканнях за акційною ціною.
Сьогодні під захистом поліції охорони в Рівненській області перебувають понад 6 тисяч об’єктів різних форм власності, з них близько 4 тисяч – квартири. Показники високі, що вказує на зацікавленість і потребу громадян захищати своє майно.
– Сигналізація у квартирі допоможе власникові спокійно залишати помешкання на вихідні дні, планувати тривалу поїздку за кордон, зберігати цінні речі, – зазначає начальник поліції охорони Рівненщини полковник поліції Олександр Гаврилюк. – Злодій, який помітить встановлену охоронну систему, двічі подумає та, ймовірно, побоїться скоїти задумане, та все ж крадіжка у квартирі сьогодні є буденним явищем. Тому потурбуватися про мінімальні заходи безпеки повинен кожен.
Хороша якість – це висока ціна. Проте поліція охорони надає можливість зекономити і двічі на рік встановити сигналізацію у квартирах за нижчими цінами під час проведення соціального проекту «Квартира під охорону». Як показує практика, власники квартир дізнаються про початок проведення акції і очікують старту, аби скористатися знижкою у розмірі 50%.
Нагадаємо, у 2016 році акція вдруге стартувала 15 вересня і завершилася у кінці місяця. За цей період 50-ти відсоткову знижку на монтажні роботи отримали 86 мешканців області, 71 із них – рівняни.
Якщо Ви не встигли встановити охоронну систему у своєму помешканні під час проведення осінньої акції «Квартира під охорону-2016» і скористатися знижками, можемо запропонувати Вам безліч інших варіантів як зробити це професійно, якісно, а головне – фінансово вигідно.
В разі виникнення запитань, звертайтеся безпосередньо до Управління поліції охорони в Рівненській області за адресою у м. Рівне: вул. Степана Бандери, 58. Також телефонуйте за номером «гарячої» лінії:
0-800-502-220 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також за номерами:
097-0-502-220, 073-0-502-220, 099-0-502-220 (за тарифами мобільних операторів).
Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області
448 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − дванадцять =