У селі Здовбиця, що на Рівненщині живе Ніна Кондратюк. Жінка відома на всю околицю завдяки її домашнім улюбленцям. Понад сімдесят собак та майже півсотні котів мешкають у її оселі. Сама ж жінка, коли на дворі тепло, ночує в бесідці на вулиці, коли ж починає дошкуляти холод перебирається до маленької кухні. Про неймовірну любов до тварин читайте у матеріалі Новин по-рівненськи далі.
Ніна Леонідівна розповідає, тварин любила завжди, утім безмежною любов стала, як жінка остаточно розчарувалася в людях: «Люди підводять зі страшною силою. В мене по суті ім’я Ніна по латині означає доброта і я стараюсь: по любому дзвінку біжу, помагаю. А потім взамін я отримую купу зла і не доброти».
У тому, що любов безмежна сумніватись не доводиться, адже жінка поступилася тваринам власним житлом. Щодня Ніна Леонідівна готує своїм улюбленцям біля 10 відер їжі. Інгредієнти доводиться закуповувати мішками. А влітку Ніна Кондратюк велосипедом їздить по м’ясопродукти, їх їй потрібно на вечерю біля 20 кілограмів.
Собаки та кішки у її притулку мають щеплення та стерилізовані.
Усі турботи пов’язані з тваринами потребують коштів, усю свою пенсію жінка витрачає не на себе, а на своїх підопічних. Буває, що харч для тварин бере в борг.
Її фанатичну любов до тварин знають довкола усі. Буває, що люди приходять до Ніни Леонідівни, аби вибрати собі домашнього улюбленця. Та все ж, частіше їй приносять тварин, які потребують порятунку, або ж просто підкидають у двір.
Кількість мешканців її будинку постійно зростає. Жінка навіть вже не дає їм усім клички. Жартує мовляв усі імена закінчились. А ще Ніна Леонідівна мріє побудувати справжній притулок для тварин.
Як не крути, а для такої кількості домашніх улюбленців, місце потрібне більш вільне. Жінка просить не підкидати їй більше чотирилапих – місця дома зовсім не лишилось, а 11-річна мрія про притулок ще не скоро здійсниться…
«Зараз виготовляється генплан міста Здолбунова. В генплані передбачено місце для притулку для бездомних тварин. Ми надіємось, що до кінця року він буде готовий», – розповідає Володимир Кондратюк, заступник Здолбунівського міського голови.
Місце передбачене у промисловій зоні – між цементним і шиферним заводами. Наступним кроком має бути виготовлення проектно-кошторисної документації. І лише після цього можна буде будувати притулок.
Про те, що притулок конче необхідний кажуть і сусіди Ніни Кондратюк. Попри гарні відносини, вони зізнаються гавкіт та запах усе таки дошкуляють, тому були б тільки раді, аби місце з відповідними умовами для тваринок чим швидше побудували.
Надія Литвинюк
1 367 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + чотири =

НОВИНИ