У Рівному завершився фінальний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяло 29 учнів та студентів Рівненщини. Усі вони здобули перемогу в обласному творчому відборі. Юних шевченкознавців, а також педагогів, які допомогли дітям найкраще дізнатись про  життя та творчий шлях Тараса Шевченка  відзначили почесними грамотами та подяками.  

За словами начальника управління освіти і науки ОДА Григорія Таргонського, метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, віднайти обдаровану молодь та виховати у молодого  покоління  повагу  до  мови і традицій свого народу.

Конкурс, присвячений Кобзареві, проводиться вже вчетверте. Його учасники –учні 5-11 класів шкіл, ліцеїсти військових ліцеїв, учні ПТУ, студенти і курсанти вищих навчальних закладів та навіть учнівська і студентська молодь з числа українців, які проживають за межами України.

Результати творчого змагання оцінює журі, в складі якого педагоги, науковці та представники творчих спілок. Переможці фінального етапу, які наберуть найбільшу кількість балів, рекомендуються Міністерством освіти і науки України для призначення стипендій Президента України.

Чи стануть переможцями Всеукраїнського етапу представники з Рівненщини буде відомо після того, як журі підіб’є підсумки у Києві.

7 8 9

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

640 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − вісім =