В Рівненській ОДА напрацьовують ефективні шляхи оздоровлення та відпочинку дітей.
З цього приводу під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко відбулася нарада.
Посадовці прагнуть змінити сам механізм організації оздоровлення пільгових категорій. Хочуть, аби батьки чи опікуни дитини самостійно обирали відповідний заклад. Раніше, як відомо, це відбувалось через довготривалі тендери. В них вигравали заклади, які встановлювали низьку ціну путівки, і в результаті послуги були менш якісні.
«Часткову або повну оплату вартості путівки планують здійснювати за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у вигляді адресної грошової допомоги. А для її реалізації потрібно буде заключити трьохсторонню угоду між батьками, дитячим закладом та Рівненським обласним центром з організації оздоровлення та формування здорового способу дітей та молоді», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Цьогорічна закупівлю путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій з обласного бюджету планують спрямувати 6 мільйонів гривень – на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Нагадаємо, минулоріч на ці потреби було виділено 4,5 мільйонів гривень.
Таким чином в Рівненській ОДА очікують, що участь батьків в організації оздоровчого процесу дітей створить конкуренцію серед оздоровчих закладів. Також це забезпечить економію обласних коштів, ефективність і прозорість на всіх стадіях даного процесу.
Повідомляє прес-слжба Рівненсьої ОДА
477 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × чотири =