парфуми1

До складу делегації увійшли відомий польський політик Єжи Міллер та війт гміни Рачеховіце Марек Габздиль.
Нагадаємо, тиждень тому у рамках програми «Польська допомога» рівненські посадовці перебували у Польщі, де ознайомилися із формуванням добровільних пожежних дружин. Поїздка була плідною, тому отримала своє продовження вже на Рівненщині.
Під час зустрічі з іноземцями в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та перший заступник голови облради Олександр Корнійчук висловили переконання, що співпраця не завершиться лише створенням Центрів безпеки, а матиме продовження і в інших галузях.
“Досвід сусідньої країни дуже цінний для Рівненщини. Адже нині у ключовій для нас реформі – децентралізації – ми беремо приклад саме з Польщі”, – наголосив Ігор Тимошенко.
Планується, що сільради Дубенського та Рівненського районів підпишуть угоди з гміною Рачеховіце, зокрема, щодо створення добровільних пожежних підрозділів.  
Міжнародне співробітництво продовжиться й у інших напрямках – децентралізації, розвитку туризму, інвестування, відпочинку для дітей тощо.
Співпрацюватимуть сторони й задля створення умов для офіційного працевлаштування українців. Присутні переконані, що рівняни, будучи на роботі у Польщі, мають бути впевнені у своїх соціальних гарантіях. Для цього сторони створять робочі тематичні групи у всіх напрямах, які напрацюють пропозиції для подальших дій.
А вже у четвер, 29 червня, рівненські рятувальники знову поїдуть у Польщу задля продовження співпраці у рамках програми «Польська допомога».   
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
541 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 8 =