Військовослужбовці частини 3055 2 Галицької бригади Нацгвардії долучилися до благодійної акції – Великоднього ярмарку, на якому рівненські школярі родавали виготовлені ними пасочки, кекси та інші солодощі, а також вироби ручної роботи. Всі виручені кошти передадуть на лікування двох онкохворих діток – Сільвестра Кривошеї, учня Рівненської спеціалізованої школи № 15 та Єлизаветі Юхимчук, учениці Рівненської ЗОШ № 15.
Великодній ярмарок – традиційна щорічна благодійна акція, яку проводять перед Великоднем в центрі Рівного, на майдані Незалежності. Цього року на неї завітали і нацгвардійці. Купували святкове імбирне печиво, пасочки, кекси, обереги та різноманітні сувеніри.
«Я рада, що долучилася до такої чудової акції, – поділилася враженнями діловод групи документального забезпечення та контролю старший солдат Віта Кримчук. – Придбала сьогодні чудове печиво, яке аж їсти шкода. А найбільше радує те, що таким чином зможу допомогти хворим діткам».
Також військовослужбовці Нацгвардії побували на алеї писанок, щоб помилуватися красою, яка доступна для огляду рівнянам лише раз у рік: дерева поблизу майдану Незалежності прикрашають вручну виготовленими і розписаними дітьми писанками.
Повідомляє офіцер групи інформації і комунікації Новікова Аліна, Військова частина 3002 Національної гвардії України
259 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три + 18 =

НОВИНИ