Вже 1 жовтня вперше до МПК «Текстильник» завітає скрипаль Святослав Кондратів з власним ексклюзивним проектом «Світ очима скрипаля». Впродовж вечора Маестро запропонує вам свої композиції, які він створює надихаючись своїми подорожами світом. Музичні відео, які знімає скрипаль, набирають сотні тисяч переглядів в Інтернеті, тисячі вподобань, поширень та схвальних коментарів.
Святослав Кондратів — відомий український скрипаль, який працює в жанрі pop-violin, і саме у цьому жанрі його називають першою скрипкою України! До Рівного він завітає разом зі своєю командою, бендом, де кожен музикант доповнює один одного, а разом вони складають єдиний пазл музичної картини.
Скрипку вже давно називають Королевою музики, але переконатися в цьому тепер зможе кожен, хто завітає на цей найромантичніший вечір.  Композиції, з яких складена програма концерту, не залишать байдужими нікого, бо в них буде все, і шалена експресія, і бурхливий драматизм, і п’янка лірика. Але не чекайте, що Маестро вийде на сцену в смокінгу та метелику. Стиль Святослава Кондратіва – сучасність та максимальна зручність, тому і музика скрипаля така доступна і зрозуміла!
Тож, ви матимете чудову нагоду наживо відчути силу інструментальної музики, яка вже давно підкорює світові сцени.
Не пропустіть! 1 жовтня о 19:00 в МПК «Текстильник»  – стильний, сучасний та харизматичний Святослав Кондратів з проектом «Світ очима скрипаля»!
Квитки у касі МПК «Текстильник», а також у “Dazzle” вул. Соборності, 13,  ТЦ “Злата Плаза” вул. Короленка, 1 магазин “Muzzone”, та на сайтах https://www.concert.ua/ua/booking/svjatoslav-kondrativ-rovnokasa.in.ua

1 289 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − одинадцять =