Під час санкціонованого обшуку у 31-річного здобунівчанина виявили 10 грамів перветину, а в автомобілі 32-річного мешканця райцентру поліцейські вилучили обладнання та речовини для виготовлення наркотиків та 20 грамів перветину.3
Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 31-річного здолбунівчанина оперативники Здолбунівського відділення поліції знайшли поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на перветин, вагою 10 грамів. А у автомобілі «Mazda-6», яким користується 32-річний місцевий житель поліцейські виявили електронні ваги, скляну трубку з нашаруваннями та пластикову коробку з порошкоподібною речовиною білого кольору, ззовні схожою на перветин, вагою 20 грамів. Крім того, у гаражному приміщенні вилучили 952 таблетки, які використовуються для виготовлення наркотичного засобу перветин, лабораторне обладнання для виготовлення наркотиків, дві ємкості з рідиною, зовні схожою на соляну кислоту та речовину, ззовні схожу на фосфор.
«За усіма фактами розпочаті досудові розслідування за частиною 1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів чи психотропних речовин без мети збуту) частиною 1 статті 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. — Усе вилучене поліцейські направили на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС».
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
588 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 14 =