Рівненська облдержадміністрація та облрада продовжують працювати над планом розвитку летовища
У 2016 році з аеропорту в Рівному після багатьох років простою почалися польоти в Туреччину та Єгипет. Розглядаються  можливості запуску рейсів до Польщі. Длякомфорту пасажирів відремонтували зону вильоту та прильоту.
Незабаром рівненський аеропорт зможе приймати Боїнги. Така можливість з’явиться після реконструкції злітної смуги, а саме її руліжної доріжки. Під час останньої сесії Рівненської облради за пропозицією облдержадміністрації депутати виділили на це 2,5 мільйони гривень. Вже готова проектно-кошторисна документація та оголошено тендер на ремонтні роботи.
«Цінність аеропорту Рівного в тому, що якість злітно-посадкової смуги та інфраструктурного потенціалу є одна з найвищих. Тому не випадково до летовища почали проявляти інтерес», – розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Зрозуміло, що головна ціль – це все-таки налагодження регулярних рейсів.
Тож обласна влада спільно з депутатським корпусом працюватиме над вирішенням цього завдання.
«Ми свідомі того, що для розвитку летовища ще потрібно багато чого зробити в плані розбудови його інфраструктури. Аби аеропорт не утримувати, а розвивати, ми опрацьовуємо питання закупівлі обслуговуючої техніки для літаків. Це може стати чи не основним видом доходу для функціонування летовища», – зазначає Олексій Муляренко.
Голова облдержадміністрації переконаний, що багато над чим потрібно ще працювати:«Це стратегічний об’єкт для області. І маємо спроектувати використання аеропорту на перспективу – на 10-15 років вперед. Тому розглядаємо цікаві проектні пропозиції на подальший розвиток Рівненського аеропорту».
Так, сьогодні із комерційними пропозиціями до влади звертаються проектні інженерні організації.
Компанії презентують проекти реконструкції аеропорту. Вони переконані, що аеропорт-Рівне має хороші перспективи. Наявність такого інфраструктурного об’єкту – велика перевага для Рівного і за регіональними летовищами – майбутнє.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
1 030 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − 2 =

НОВИНИ