Демидівська громада нарешті обрала собі нового керівника, ним став лікар-анестезіолог Віктор Іщук. Новообраний голова  одразу почав планувати свої перші робочі дні, коли прийде на посаду. Нині тривають  встановчі дії щодо виборів у громаді. На консультацію, Віктор Іщук завітав до фахівців Офісу реформ Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.  Він висловив свої думки щодо бачення подальшої роботи, а також ряд питань,  які потребують роз’яснень  від консультантів юридичного та фінансового спрямування.
Консультанти  надали відповіді на усі організаційні питання. Зокрема – коли  і за яких умов призначається перша сесія, і з чого її починати. Консультант з юридичних питань Василь Курилас нагадав – які комісії варто створити, як обрати  секретаря ради,  як формувати штат  селищної ради, які необхідно прийняти реєстраційні документи.
Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер наголосила – важливо до кінця цього року прийняти бюджет на 2018 рік. Обов’язково розпочати процес передачі майна на баланс громади, також прийняти рішення про реорганізацію суміжних рад, та створення нових виконавчих органів. Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Теґи:   
463 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять + 17 =